KULÜPLERİMİZ ORTAK ANTRENMANDA BULUŞTU.

22-23 Ekim 2016 Tarihlerinde İlimizde Ergin Taekwondo Spor Kulübünün Ev Sahipliğinde düzenlenen Bulgaristan ve Yunanistan’dan Taekwondo Ekiplerininde Katıldığı 4. Dostluk ve Sporcu Gelişimi Antrenmanı 124 Sporcunun katılımı gerçekleşti.

4.Dostluk ve Sporcu Gelişimi adı altında düzenlenen Antrenmana Bulgaristan,Yunanistan Taekwondo Takımları, Kırklareli Ergin Spor Kulübü,Edirne Belediye Spor Kulübü,Edirne Balkan Yıldızı Spor Kulübü,Lüleburgaz Şahin Spor Kulübü,Keşan Rumeli Gençlik ve Spor Kulübü,Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü,Enez Mavi Saroz Spor Kulübü katıldı. 

Kulüp Başkanı; Gökhan YEŞİL; Ortak Antrenmana Katılan Kulüplere, Değerli Antrenörlere ve Yöneticilere teşekkür ederken, Etkinliği mükemmel kılan sporcuları ise tek tek tebrik etti. Günün anısına sporculara sertifika veren Gökhan YEŞİL, Antrenör ve Yöneticilere Plaket Takdim etti.

Gökhan YEŞİL açıklamasında;

Sporcularımızın gelişimi için önem verdiğimiz ve her sene düzenlediğimiz etkinliği bu sene de gerçekleştimiş olmamız 2017 de hazırlandığımız Ulusal ve Uluslar arası maçlar öncesi bize eksiklerimizi görme fırsatı verdi.

2017’ de hedeflerimiz var ve bu hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çocuklarımız azimle ve istekle turnuvalara hazırlanıyorlar. Bu çalışma ile birlikte .Önceki yıllarda faydasını gördüğümüz ve önemli başarılar kazandığımız hazırlık dönemini tamamlamış bulunuyoruz.

Ulusal ve Uluslar arası düzeyde çok önemli başarılar kazanmış olan çocuklarımızın bir araya geldiği, çalışma fırsatı bulduğu ortak antrenmanda ortaya çıkan dostluk tablosu hem bizleri hem de gelen kulüpleri ve yöneticilerini oldukça memnun etti.

2 gün süren etkinlik boyunca çocuklarının arkasında duran, destekleyen, heyecanını paylaşan değerli velilerimize de teşekkür ediyorum.dedi.