İŞ ADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

 

GENÇ İŞADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

“ATAM ÇOCUKLARIMIZA BAYRAM HEDİYE ETTİ, BEN KÜÇÜK BİR HEDİYE VERMİŞİM ÇOKMU”

          Edirne’li genç işadamı Adem HÜSEYİNCA 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Enez ilçesinde düzenlenecek olan etkinliklere katılacak olan minik taekwondocuların kullanımı için spor malzemesi hediye etti. 

          Genç İşadamı yaptığı açıklamada “ Ülkemizin kurucusu ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK bir çok hususta bizlere yol gösterip o yola da yaptıklarıyla ışık tuttuğu gibi, hiçbir dünya liderinin yapmadığı bir şeyi yaparak çoçuklarımıza tüm dünyaya örnek bir bayram hediye etmiştir, ben küçücük bir destekte bulunmuşum çokmu. Bende bir babayım, çocuklarımıza bayram hediye eden bir lidere yakışan bir birey olmayı istedim. 23 Nisan haftası dolayısıyla çocuklarımızın Enez’de bir etkinliğe katılacağını bana ilettiler ve destek istediklerinde hiç düşünmeden kabul ettim. O küçük yüreklerin yarın büyük işler yapan bireylere dönüşebilmesi hepimizin görev ve sorumluluğudur. Eğer yaptığım bu küçük destek ile çocuklarımızı mutlu edebildiysem ne mutlu bana” dedi.

          Konuyla ilgili olarak Enez’de yapılacak olan çocuk şenliği etkinliğine katılacak Edirne Balkan Yıldızı Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Raif YILMAZ şunları söyledi “Sayın Adem HÜSEYİNCA gerçekten  taekwondo sevdalısı örnek bir işadamıdır. Bu güne kadar Edirne’ mizi yurt içinde ve yurt dışında başarı ile temsil eden madalya alan tüm sporcularımızı ödüllendirmiştir. Bu kez de minik sporcularımızın etkinliğine destek oldu. Kendisine bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz, umarım bu davranışlar diğer işadamlarımıza da örnek olur.