Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonası
11-16 Ocak 2014
ALANYA

 
45 KG ERKEKLER

1-ONUR ALTAN İSTANBUL ÖZDEMİR UZAKDOĞU SPOR. S.K.
2-ATAKAN SARITEN ANKARA ANKARA EGO S.K.
3-BURAK YURTAKAL İZMİR BOZKAYA KOREAN TAEK. İHT. K.DRN.
3-EMRE ÇELİK  İZMİR OPTİMUM SAĞLIKLI YAŞAM VE S.K.

5-MUSTAFA KUBİLAY ERGÜL ÇANAKKKALE ANAFARTALAR  S.K.
6-UFUK KAYA İSTANBUL İSTANBUL YAVUZ S.K. DERNEĞİ
7-ARDAHAN SOYDAN ADANA AKDENİZ S.K.
8-BEDİRHAN ŞİRİN ANKARA AKTİF AKADEMİ S.K.
42 KG BAYANLAR

1-DUYGU ÖZYAHNİ KAYSERİ YAY TAN SAY S.K.
2-AYŞE BEYZA YILDIZ BİLECİK BOZÜYÜK HALK EĞİTİM GENÇLİK S.K.
3-SÜEDA ONAT BİLECİK OSMANELİ BLD. S.K.
3-NİLÜFER ÖZKURU İZMİR BOZYAKA KOREAN TAEK. İHT. KLB.DRN.

5-BÜŞRA AKSU NEVŞEHİR GENÇLİK SP. İL MÜD.
6-ARZU OKAY DİYARBAKIR DİYARBAKIR DOĞA SP. GNÇ. S.K
7-KÜBRA GÖK ADANA MAVİ KAPLANLAR S.K.
8-İLAYDA KARDELEN ÇİFTÇİ ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ÖNCÜ SP. VE GNÇ.KLB.
48 KG ERKEKLER

1-HARUN TARHAN - MERSİN ALDEMİR GENÇLİK VE S.K
2-YAVUZHAN URGAÇ - İZMİR FERDİ
3-EMİRCAN TURAN  - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELDS. S.K
4-CENGİZHAN KOÇGAN - NİĞDE NİĞDE BELEDİYE SPOR

5-İBRAHİM KAYA   - İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE S.K
6-MUSA ÇETİN- İZMİR BORNOVA BELDİYESİ GENÇLİK S.K.
7-KEMAL ALTUNÇ   - DİYARBAKIR İ.M.K.B. KAYAPINAR LİS. G.S.K.
8-İSRAFİL ASLAN   - İZMİR ERDEMLİAN ADOLU TEK. LİS VE MES. TEK.L.

44 KG BAYANLAR

1-BİRSUNUR DEDE İZMİR GAZİEMİR BELEDİYE S.K.
2-SEMRA YILDIRIM İZMİR G.S.İ.M. BÖLGE S.K.
3-SEMANUR EĞİLMEZ İSTANBUL G.O.P. BELEDİYE GENÇLİK VE S.K.
3-ELİF DÖŞÜÇUKUR GAZİANTEP KARAGÖLGE S.K.

5-FATMA KELEŞ  KONYA MERAM BELEDİYE S.K.
6-HAMİYET TOĞAN TOKAT TOKAT BLD. PİLEVNE SPOR
7-MELİSA SALİME KURT ADANA ŞAKİRPAŞA HALK EĞİTİM MRK. S.K.
8-DİDEM DOĞRU İZMİR SEFERİHİSAR S.K.
51 KG ERKEKLER

1. İLHAN BURAK TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
2. FERHAT CAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
3. FARUK ORHAN - MERSİN ZİRVE SK
3. KÜRŞAT BÜYÜKEKEN - KARAMAN TÜRK TELEKOM SK

5. R. İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6. MELİH SAADETTİN ŞAHİN - ANKARA ANIL SK
7. SELÇUK AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK
8. MÜCAHİT ALTUN - ANKARA ADLİYE SK

46 KG BAYANLAR

1-SİMGE BURCU - İZMİR YURTSEVER GENÇLİK VE S.K
2-HAVA NUR ÇOBAN - KONYA TEİDAŞ   GENÇLİK VE S. K. DERNEĞİ
3-CEREN ÖZBEK - ANKARA EGO S.K
4-İLAYDA DİREK - İSTANBUL G.O.PAŞA BELEDİYE GENÇLİK S.K

5-ESRA KALEM - BİLECİK BOZÜYÜK HALK EĞİTİM GENÇ. VE S.K
6-ŞEVAL KABAN - BATMAN BATMAN BEHÇELİEVLER GEN. SP
7-ŞUHEYDA NUR GÜLER - BURSA FERDİ
8-ŞEVVAL BOZKURT - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN S.K

55 KG ERKEKLER

1. OĞUZ NİHAT KAYA - GAZİANTEP GSK
2. MÜCAHİT FURKAN GÜLDÜR - TOKAT UÇTU SK
3. RAMAZAN AKİNER - B.ŞEHİR BLD ANKARA SPOR
3. BEKTAŞ GÖKAY - BURSA OSMANGAZİ BLD

5. FERHAT AKYÜREK - MERSİN ZİRVE SK
6. MURAT BASUMLU - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7. M. FATİH DOĞAN - YOZGAT SORGUN BLD SK
8. HAKAN REÇBER - ANKARA ADLİYE SK

49 KG BAYANLAR

1. ZEHRA DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP GSK
2. SEMRA ŞAHİN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
3. SAFİYE POLAT - ANKARA ANKARA EGO SK
3. SEDA KOÇAK - ANKARA SEVEN SK

5. BÜŞRA KESTER - ANTALYA İHSAN KOZ İ.O. GSK
6. RABİA ZURNACI - İSTANBUL GOP BLD GSK
7. RUHAT AKALIN - ANKARA ASKİ SK
8. ELİF KIVRAK - ANKARA MAMAK BLD SK

59 KG ERKEKLER

1. DOĞUHAN ÖZTÜRK - ANKARA AKTİF AKADEMİ SK
2. İLKER DERE - ANTALYA TELEKOM SK
3. AKIN AKYOL - İZMİR GSİM
3. KUTAY CEKEM - ANKARA EGO SK

5. ENES ZIPIR - KONYA SELÇUK BLD SK
6. MEHMET ALPARSLAN YOKUŞ - ERZİNCAN BLD SK
7. FURKAN BUDAK - GAZİANTEP NİZİP M. A. ERSOY EĞT.
8. ZANA EZGİN - BATMAN
52 KG BAYANLAR

1. İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR GSİM
2. YAĞMUR BANDA - İZMİR GSİM
3. SERAY OĞUZ - KIRIKLARELİ SK
3. ÖZNUR GÜVEN - İSTANBUL ÖNCÜ S

5. FATMA NUR CAN - KONYA MERAM BLD SK
6. BETÜL EDA AK - İSTANBUL GOP BLD SK
7. BEYZA MANAV - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8. SÜMEYYE KIRAN - NİĞDE YİĞİT SK
63 KG ERKEKLER

1-HAKAN KAVURAT - ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
2-NURİ ÖZEL - ERZİNCAN RELAX SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3-HASAN KAN - ADANA ŞAKİRPAŞA HALK EĞİTİM
4-AKİF EMRE TÜREDİ - İSTANBUL B.EVLER BELEDİYESİ

5-EMRE ERSÖZ - İSTANBUL SARIYER BELEDİYESİ
6-SELİM CEM URUŞ - KAYSERİ KAYSERİ YENİ DEMİR S.K.
7-YİĞİT KÜÇÜKYILMAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K.
8-REŞAT ALTUN - ARTVİN LİVANE ÇORUH GENÇLİK S.K.

55 KG BAYANLAR
1. FATMA SARIDOĞAN - İSTANBUL
2. ZELİHA AĞRIS - ANKARA
3. TUĞÇE TOKGÖZ - TEKİRDAĞ
3. ZEYNEP Y. ALTAN - YOZGAT

5. FERHAN ARSLANTAŞ - ANKARA
6. SERPİL YABAŞ - MALATYA
7. ŞULE ÇİL - OSMANİYE
8. BÜŞRA İLERİ - KONYA
68 KG ERKEKLER

1. YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK SK
2. FURKAN ERTOK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3. ÖMER LÜTFİ ŞAN - KONYA BOYALI SK
3. EMRE ZESGİN - ANKARA HAKAN TKD SK

5. KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6. M. FURKAN SÖNMEZ - TRABZON BLD SK
7. KAAN DİNAR - BARTIN ÇAĞDAŞ SK
8. BERAT ÖZKAYA - NİĞDE YİĞİT SK
59 KG BAYANLAR

1. ŞEYMA SATILMIŞ - NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SK
2. ŞEVAL NUR TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3. CEREN ZEHRA ERGİN - İSTANBUL GOP BLD SK
3. CANSU ATEŞ - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. MELİSA NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK
6. GÜLSÜM GÜLTEKİN - ESKİŞEHİR ÖNCÜSPOR SK
7. HİKMET NUR DURAK - ANKARA ASKİ SK
8. NAZLI KAYIKÇI - ANKARA ULAŞTIRMA SK
73 KG ERKEKLER

1. REMZİ KARAKUŞ - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
2. NECMETTİN SELİM OYAR - MANİSA BAŞAR TKD
3. EBUBEKİR ATMACA - İZMİR AKAR GSK
3. EMRE GÜL - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK

5. YUNUS TAYGAN - MALATYA JUDO TKD İHT.
6. ERTUĞRUL ŞEN - TRABZON BORDO MAVİ SK
7. ERAY TOPÇU - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK
8. İLKER TANRINIAN - İSTANBUL GOP BLD SK
63 KG BAYANLAR

1. MAİDE NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK
2. NAZMİYE TERZİCİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3. BEYZA CEREN - KARAMAN PERFORMANS SK
3. ŞERİFE AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK

5. ELİFNUR ŞAHİN - NİĞDE FERDİ
6. GİZEM NUR ALBAYRAM - GAZİANTEP FERDİ
7. RABİA ÇAPAR - MERSİN ZİRVE SK
8. SÜMEYYE EGRİ - ANKARA ÇINAR GSK
78 KG ERKEKLER

1-ONUR ÇALIK  İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD. S.K.
2-YAŞAR KAAN EKŞİOĞLU İSTANBUL İSTANBUL YENİGÜN TAEK. İHT.
3-HÜSEYİN ALPTUĞ DEMİREL ANKARA AKYILDIRIM TAEKWONDO S.K.
3-SEMİH KOCAOĞLU İSTANBUL SARIYER BLD. S.K

5-MERT GÜL İZMİR KOÇOĞLU S.K.
6-İLKAN GÜLER ANKARA CAN KARAKUŞAK S.K.
7-ANIL KARA  İSTANBUL CİHAN S.K.
8-İBRAHİM MENEKŞE MALATYA MENEKŞE GENÇLİK HİZM. S.K.
68 KG BAYANLAR

1. SUDE BULUT - İSTANBUL GOP BLD GSK
2. KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ASENA NUR KARACA - GİRESUN FERDİ
3. EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. BANU ŞANLI - TRABZON ŞAFAK TKD İHT SK
6. ÖZGÜN RECEPOĞLU - ORDU MOR BEYAZ SK
7. GAMZE GÜL - NİĞDE ŞİMŞEK SK
8. MELİS ÖYKÜ UÇAN - KAYSERİ B. HAYRETTİN SK

+78 KG ERKEKLER
1. TALHA BAYRAM - KONYA
2. ORKUN ATEŞLİ - TOKAT
3. M. RECEP ÇETİNKAYA - BURDUR
3. VEYSEL YÜKSEL - MUĞLA

5. HAMZA CAN SACMA - İZMİR
6. B. YAŞAR DURSUN - ANKARA
7. ERKAN KOÇ - GİRESUN
8. KÜRŞAD HAVADAN - SİİRT
+68 KG BAYANLAR
1. ZEYNEP ÇELİK - İZMİR
2. MERVENUR EVCİ - ANKARA
3. EBRU KESKİN - İSTANBUL
3. ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA

5. ESMA KAPLAN - GAZİANTEP
6. AYŞE ASMA - İSTANBUL
7. ELİF ŞEYMA ÇALIŞ - ADANA
8. GÜLLÜHAN TUNA -